Панкреатин форте

PDF Друк
Середа, 28 лютого 2018, 19:04

Організм людини постійно потребує поповнення запасів енергії, яку він отримує від вживання їжі. Однак всі речовини, що потрапляють до організму, вживаються не в початковому вигляді, а після переробки їх організмом у процесі травлення. Травлення – це процес переробки та засвоєння їжі за допомогою ферментів. Коли цей складний процес порушується, виникає необхідність допомогти організму та використати додаткові медичні засоби, наприклад – панкреатин форте https://medpravda.com.ua/preparat/pankreatin-forte.

Які ж є симптоми порушення травлення? Це і нудота, і печія та відрижка, а також неприємні або больові відчуття внизу живота, запор, понос і здуття. Ці симптоми можуть супроводжуватись головними болями та дратівливістю.

Не варто забувати, що на швидкість перетравлювання впливає декілька різних факторів. Це гуморальні можливості шлунково-кишкового тракту (тобто гормони, які сприяють виробленню травного соку), стан вегетативної нервової системи і, звісно ж, якість самої їжі. Наприклад, всмоктування кишечником жирів, білків і вуглеводів в залежності від часу доби та пори року змінюється.

Однак пам’ятайте, що перед вживанням будь-яких медичних препаратів бажано отримати консультацію лікаря.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж