Тепер діабетики отримуватимуть ліки не в лікарнях, а прямо в аптеці

PDF Друк
Неділя, 18 січня 2015, 22:40

ліки діабетикамНайближчим часом вийде новий законопроект, який стосуватиметься видачі медичних препаратів діабетикам, які потребують регулярному вживанні інсуліну. Тепер вони будуть отримувати його за рецептами в аптеках, а з аптеками буде розраховуватися держава.

Це питання було піднято Ніко Давидюк на нараді, щодо бюджету області на наступний рік. Він поцікавився, чого ж чекати людям, які залежать від інсуліну. Адже більшість з них приймає закордонний препарат, а через коливання курсу вартість буде занадто висока або його перестануть постачати взагалі. Депутата турбує питання не статися чи нестачі в інсуліні на Волині.

Заспокоїв усіх начальник обласного управління охорони здоров'я. Ігор Ващенко твердо сказав, що інсулін буде і його буде достатньо для всіх хворих області. Він запевняє, що як торік, так і цього, перебою з постачанням препарату не буде.

А ось таблетки подібного типу вже поставляються рідше. Хоча поки що їх недолік на Волині хоч і помітний, але не є критичним. Для того, що б полегшити людям отримання препаратів готують законопроект, що дозволить отримувати ліки прямо в аптеках.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити