В центрі Луцька квіти більше не продаватимуть

PDF Друк
Четвер, 16 червня 2016, 20:14

Пані в Луцьку незаконно встановила кіоск із квітами у дворі, і через дане правопорушення його тепер демонтують

Нещодавно, біля квіткового ринку, що знаходиться поблизу проспекту Волі, було встановлено тимчасові споруду, в котрій продавали квіти. Як виявилось, зробили це без правовстановлюючих документів, та погоджень, тому в зв’язку з таким правопорушенням її було вирішено демонтувати. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Луцької міської ради. Один із членів виконкому, Михайло Щур зазначив, що питання з приводу даної ситуації розглядались вже неодноразово. Обіцяли, що коли будуть прийняті схеми розташування подібних, тимчасових споруд – власники МАФів будуть просто змушені перенести свою торгівлю в іншу частину міста. Тому пан Михайло почав запитувати, чому ж тільки до цієї споруди виявили цікавість, та хочуть її демонтувати.

Юлія Сиротинська, директор Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради зазначила, що Департамент вже доволі давно займається квітковим бізнесом, та повідомила, що всі підприємці встановили намети з накриттям. Однак бізнесвумен Галина Ромашенка, не зважаючи ні на що, вирішила самовільно встановити тимчасову споруду в дворі, аргументуючи це тим, що об’єкт не розташовується в сквері, де знаходяться всі інші торгівельні точки.

Деякими членами виконкому було зазначено, що пані Галина хотіла таким чином отримати перевагу над іншими підприємцями, та без жодних документів встановила свій кіоск у дворі. В результаті, рішення про демонтаж таки прийняли.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
+1 #1 я 16.06.2016 21:16
А валютники працюють легально, їх зносити не планують??? Чи їх там ніхто не бачить?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити