Куди підуть гроші, зібрані на благодійності

PDF Друк
Неділя, 18 січня 2015, 15:20

золоті злитки фотоЛідія Козуля, член філії «Союзу Українок» У Ковелі висловила занепокоєння з приводу грошей, які були зібрані до зона АТО під час колядування і ті, що передають на Воодохрещення. Їй здається, що вони не будуть перенаправлені українським військовим.

Вона висловила цю думку на засіданні координаційної ради 15 січня, коли вирішувалося питання створення волонтерського руху. Сумніви виникли щодо церкви, яка відноситься в патріархату Москва. Лідія вважає, що вони скоріше перенаправляють гроші сепаратистам, ніж української армії. Це досить велика сума, тому що на колядуванні і під час Водохрещення люди віддають церкви великі суми.

Тому вона хоче що б волонтери Волині посприяли і уважно простежили, куди підуть гроші, а ще краще - самі направили їх. Адже це гроші українців.

Ігор Верчук, голова районної ради, відповів, що ніхто не має права просити зрадити їм благодійні гроші церкви. Вона тільки сама може розпоряджатися ними на свій розсуд. А от Сергій Дружинович, керівник «Правого сектора», вважає, що церква повинна сама розповідати людям про те, куди йдуть їхні гроші. Депутати не прийшли до певного рішення на нараді в цей раз.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити