Відчинене вікно в авто спричинило клінічну смерть дитини

PDF Друк
Вівторок, 07 червня 2016, 17:27

У селі Раків Ліс Камінь-Каширського району 5-річний хлопчик залазив через незачинене вікно до батькового автомобіля й зачепився підборіддям за шибку, що спричинило клінічну смерть дитини.

У суботу до поліцейських звернулась чергова медсестра Камінь-Каширськоїцентральної райлікарні. Жінка повідомила, що до приймального відділення лікарні доставлено 5-річного жителя села Раків Ліс з діагнозом клінічна смерть.

У ході проведення перевірки встановлено, що дитина перебувала вдома разом із матір’ю, братами та сестрами. На подвір’ї стояв автомобіль «OpelCombo» з привідчиненими вікнами. Коли мама кликала дітей на обід, то побачила, що її син висить зачепившись підборідям за вікно автомобіля.

Батьки одразу ж відвезли сина до лікарні.

Як розповіли батьки хлопчика, їх син полюбляв їздити в автомобілі разом із батьком тому неодноразово без дозволу самовільно залазив до салону.

Весь час хлопчик перебував без свідомості під доглядом медиків у реанімаційному відділенні Камінь-Каширської центральної райлікарні. Учора його направили у Волинську обласну дитячу лікарню.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити