Обманщики на Волині збирають гроші під ім'ям міністерства

PDF Друк
Субота, 17 січня 2015, 19:21

гроші по 500 гривеньНа Волині поширюється новий вид шахрайства: людям дзвонять невідомі особи і представляються Міністерство Оборони України. Шахраї просять перерахувати гроші на потреби держави і армії.

Таку новину принесла пресі мешканка Волині. Вона розповіла, що їй наполегливо дзвонять на домашній номер. Причому, хоч і слова вимовляються однакові, голоси в трубці були різними кожен раз. Якщо під час розмови попросити їх назвати своє ім'я, то вони тут же кладуть трубку телефону. Також не залишають жодних контактів.

Жінці пощастило, що вони не змогли ввести її в оману і переконайте перерахувати гроші. Але немає впевненості, що всі люди зможуть не потрапити в цю пастку.

На жаль, зараз стає все більше таких шахраїв стає все більше. Вони збирають гроші на допомогу бійцям або біженцям, яка нікуди не доходить. Не дивлячись на це, багато хто не перевіряють, куди йдуть їхні гроші, і список постраждалих стає дедалі більше. віслюку цього люди вже негативно ставляться до благодійності.

На Волині це не перший випадок таких «акцій». Приблизно рік тому також збирали гроші на організацію зустрічі підприємців. Вони діяли нібито від благодійного фонду попереднього голови ОДА.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити