«Волинський благовіст» зібрав кошти для сиріт атовців

PDF Друк
Понеділок, 30 травня 2016, 15:36

У Луцьку віряни та духовенство Української православної церкви зібрали кошти для дітей-сиріт, чиї батьки поклали життя під час АТО.

Благодійний фестиваль «Волинський благовіст», організований із благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта.

Святкове дійство тривало майже чотири години. Впродовж всього цього часу присутні в залі були надто щедрими на оплески та овації. Духовними співами радували присутніх хор студентів Волинської духовної семінарії, архієрейський хор кафедрального Свято-Покровського храму,  хор «Волинські дзвони» храму Всіх святих землі волинської, хор молоді  Свято-Пантелеймонівського храму Луцька та молодіжно-дитячий хор «Покров».

На сцені також  виступили закарпатський зразковий дитячий фольклорний колектив «Криниченька», камерний хор із Києва, тріо бандуристок «Дивоструни» та багато інших талановитих та унікальних колективів.

У день фестивалю «Волинський благовіст» в усіх храмах УПЦ, що на  Волині було відслужено молебні за сиріт. Усього в концертній залі  під час фестивалю було пожертвувано тридцять тисяч гривень.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити