Результат протистояння шахтарів Волині

PDF Друк
П'ятниця, 16 січня 2015, 11:24

огнеопасно газВже не перший день шахтарі Волині відстоюють свої шахти. Для залучення уваги вони влаштовували бунти перекриваючи дороги. Офіційна ініціативна група відправилася в столицю для ведення переговорів. 14 січня проходило чергове засідання з цього питання. Представники ініціативної групи шахтарів та заступник міністра палива і енергетики Юрій Зюков обговорювали програму «Волиньвугілля» на 2015 рік.

Є вже готові рішення:

Шахта №1 «Нововолинська» перекладається в новому році в третю групу. Шахта №9 «Нововолинська» цього року буде продовжувати свою роботу. Шахта «Бужанська» також продовжує функціонувати. Однак робота останніх двох шахт буде залежати від того, які показники вони будуть показувати протягом року. Шахту №10 профінансують для ремонту і розвитку.

Представники групи попросили, що б працівників першої шахти не звільняли на період ремонту, а перевели в іншу шахту. А якщо врахувати, що повинно відновитися фінансування, значить буде потреба в хороших шахтарів. Це набагато прискорить проведення робіт у шахтах. Однак з цього питання не було прийнято конкретного рішення.

15 січня цю розмову було піднято ще раз.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити