Наркоманів, звинувачених у виробництві і продажі опію, звільнили від варти

PDF Друк
Четвер, 15 січня 2015, 09:51

випустили з-під вартиНещодавно проходила справа трьох наркоманів. Міліція звинувачувала їх у самостійному виробництві та розповсюдженні опію. Кожен з них був засуджений на термін від 5 до 6,5 років. Але Апеляційний суд прямо в залі звільнив винних від варти.

Матеріали справи такі: троє чоловіків часто «розважалися» тим, що варили з маку опій. Вони не тільки кололи його собі, а й поставляли іншим. Міліціонери давно стежили за ними, але ніяк не могли знайти серйозних доказі. Але їх все ж спіймали під час передачі повного шприца покупцеві. Після обшуку будинку продавця, на горищі було знайдено сім кілограм макової соломки.

На кожного наркомана було заведено кримінальну справу. Суддя призначив відповідні терміни позбавлення волі, але воно було оскаржене як самими винними, так і прокурором.

Тільки під підсудні просили їх виправдати, вважаючи, що їм багато чого «приписали», а прокурор порахував покарання надто м'яким.

Чоловік, обвинувачений у передачі наркотиків стверджує, що це були просто краплі для очей, а в будинку знаходилися наркотики але зовсім не в тих обсягах, які вказані в протоколі. Саме після цього суддя відклав справу до більш детального огляду, а підсудних звільнив.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити