Шахтарі Волині продовжують страйки

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 16:25

На вулицях Волині шахтарі продовжують перекривати дороги. Нагадаємо, що зараз ініціативна група шахтарів знаходиться в Києві, де ведуться переговори з владою країни. Їх підтримує Володимир Гунчик, губернатор області. До ініціативної групи увійшли керівник підприємств, пов'язаних з вугіллям, профспілка шахтарів і самі робітники. Ті. хто залишилися на Волині мабуть вирішили підтвердити серйозність намірів побратимів.

Вони з самого ранку стоять на виїзді з міста, біля великої автозаправки. Дорога перекрита повністю, пропускають тільки водіїв з вагітними жінками і дітьми, а також автомобілі спецслужб (швидка допомога та ін.). Багато автомобілів, на підтримку мітингу залишалися на 10 хвилин поруч з ними, перш ніж змінити маршрут.

Звертаючись до народу, Шахтарі вибачаються за всі незручності, які вони доставляють народу своїм мітингом. Але гірники просто не можуть знайти іншого такого ж дієвого виходу привернути увагу вищестоящих до їхньої проблеми. Вони також стверджують, що це лише тимчасові незручності.

Шахтарі серйозно попереджають, що якщо сьогодні в столиці не буде результатів переговорів, то їх страйк доведеться перемістити в сам Київ.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити