У Луцьку водії скаржаться на дорожні знаки, які давно потрібно демонтувати

PDF Друк
П'ятниця, 01 квітня 2016, 13:58

Луцькі водії опублікували петицію із проханням демонтувати недійсні дорожні знаки. Автор петиції Павло Цапюк зазначає, що до незаконної низки знаків відноситься приклад знак «Зупинка заборонена» на проспекті Волі, що поблизу магазину «Наш Край». Чоловік додає, що така ж  сама ситуація із незаконною мережею знаків, що забороняють зупинку/стоянку, що регулюють (забороняють) рух біля державних, комунальних, приватних приміщень, проте встановлені без жодних на те підстав, самовільно. На приклад,  знак «Зупинка заборонена» і табличка «Крім службових авто», що знаходиться  біля обласної державної адміністрації. Аналогічних  прикладів багато.

Цікавим є той факт, що будь-хто може демонтувати незаконний знак, при цьому  не несучи  ніякої відповідальності, оскільки дії згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, вважатимуться вчиненими у стані крайньої потреби.

Павло Цапюк висунув цілий ряд вимог до міської влади, якщо їх проігнорують, то обіцяє вчинити «самосуд» над місцевими дорожніми знаками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити