Питання міграції в Луцьку відкриті

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 12:01

міграція в луцькуЗа останніми даними, 577 жителів міста Луцьк звернулося за дозволом мігрувати. Такі цифри надала база електронної черги. У центрі «Надання адміністративних послуг у місті Луцьк» є кілька найпопулярніших послуг. У першу чергу в обласній державній організації просять зареєструвати за місцем проживання та оформити паспорт громадянина України. Другими за популярністю коштують послуги реєстрування прав на нерухоме майно. Такі дані офіційно опубліковані на сайті мерії. Популярність цих послуг тільки зростає.

З кожним днем обласну державну адміністрацію штурмує все більша кількість людей з даних питань. У новому році навіть доводиться займатися оптимізацією надання даних послуг. Працівники отримують нові розпорядження, що б зробити отримання цих послуг якомога більш швидким.

12 січня 2015 проводилося навчання адміністраторів. Обговорювалися питання більш швидкої і якісної роботи. Представники Волинської ОДА отримали чіткі інструкції.

Зараз у планах створення окремого порталу, на якому можна буде провести онлайн більшу частину адміністративних послуг. Також буде нововведення - смс оповіщення користувачів про готовність результату.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити