Немовля з Волині потребує вашої допомоги

PDF Друк
П'ятниця, 25 березня 2016, 12:58

Десять тисяч доларів коштує життя кількамісячної дівчинки Даринки. Немовлятко народилося із серйозними вродженими вадами внутрішніх органів. Крихітка з Волині має шанс на життя, однак коштує він дуже дорого. Вітчизняні лікарі не в силі допомогти Даринці, однак вилікувати її зголосилися фахівці з-за кордону.

Коли Тетяна виношувала свою донечку, жодних застережень від лікарів не чула. Навіть ультразвукові обстеження не показували аномалій плоду. Та одразу ж після пологів медики виявили у малечі рідкісну ваду, яка, за словами лікарів, виникає внутрішньоутробно.

Через вади на животику у дитини – відкрита рана, яка кровоточить. Через це можуть інфікуватися і нирки. Наразі дівчинка разом із мамою перебуває у неонатальному центрі, де стан дівчинки контролюють і підтримують життєдіяльність її організму.

Батьки дівчинки дізналися, що у сусідній Білорусі, роблять необхідні операції таким маленьким діткам. Вартує вона десять  тисяч доларів, без реабілітації. Сім’я дівчинки не має уяви, де взяти такі кошти, адже піднімають на ноги ще трьох діток.

Допомогти Даринці Мартинюк вижити і повноцінно розвиватися можна, переказавши кошти на картку Приватбанку 4149 4978 6226 7566 (Мартинюк М. П.).

Номер для зв’язку – 098 272-26-97 Микола Мартинюк – тато хворої дівчинки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити