На Волині відремонтують "найзапущенішу" дорогу

PDF Друк
Середа, 14 січня 2015, 11:09

дорога по лісуДорога, яка йде повз села Звірів ремонтуватимуть, що б зробити безпечною для проїзду. Зараз ця дорога Ківерцівського району вважається однією з найнебезпечніших. Минулого року саме тут трапилася страшна аварія. На дорозі, прямо біля села Звір більше року тому зіткнулися вантажна машина і автобус. У салоні автобуса перебувало 20 осіб, всі вони їхали за маршрутом «Штутгарт-Київ». Того дня загинули обидва водія. Ще одна фура з'їхала з дороги. Але, на щастя, там ніхто не постраждав.

І ось, через рік після цього випадку, Володимир Гунчик, голова обласної державної адміністрації, віддав розпорядження відремонтувати цю дорогу для більш безпечного проїзду. Начальник служби автомобільних доріг Луцька Анатолій Посполітак, стверджує, що дійсно цей відрізок траси «Луцьк-Київ» небезпечний для життя. Він сильно пошкоджений і вже давно потребує капітального ремонту.

Звичайно, це не єдина дорога, якій потрібен ремонт. Але зараз така ситуація, коли є можливість ремонтувати тільки самі екстрені ділянки шляху. Можливо з часом і інші дороги будуть відремонтовані. На майбутній рік вже складений список доріг, які будуть відремонтовані.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити