Батьки з Волині вважають, що лікар робив операцію малюку напідпитку

PDF Друк
Середа, 16 березня 2016, 15:23

Батьки п’ятирічного хлопчика з Волині переконані, що операцію їхньому сину лікар робив у стані алкогольного сп’яніння. До однієї із лікарень Луцька госпіталізували малюка із підозрою на апендицит. Перед операцією батьки хлопчика спілкувалися із лікарями. Спочатку медики справили гарне враження на людей, вони фахово розповіли про особливості операції та заспокоїли стурбованих батьків.

Однак після операції поведінка лікаря-анестезіолога шокувала не лишень батьків хлопчика, а й усіх, хто знаходився в палаті. Від медичного працівника віяло різким запахом алкоголю, він ледве тримався на ногах та весь час тулився до стіни. Окрім того, у нього заплітався язик та він молов всілякі дурниці. Занепокоєні очевидці дивної ситуації одразу викликали поліцію. Однак лікаря на робочому місці правоохоронці не застали.

Анестезіолог втік із лікувальної установи, не дочекавшись завершення зміни. Одразу після події медпрацівник взяв лікарняну відпустку. У лікарні, де стався курйозний випадок, пообіцяли розібратися в ситуації.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити