Комунальні заклади не хочуть забезпечувати паливом

PDF Друк
Вівторок, 13 січня 2015, 11:35

комунальні служби містаПро це піднялося питання 12 січня. На щотижневому засіданні Юрій Пашинський, начальник відділу житлово-комунального господарства попросив виділити комунальній сфері хоча б 100 літрів палива для швидкого вирішення екстрених ситуацій. Районне керівництво не дала однозначної згоди на прохання.

На районнїй раді були присутні керівник Степан Топольський, голова районної ради Ігор Верчук разом зі своїм заступника Галиною Колядою.

Юрій Пашинський, повідомив про необхідність забезпечення паливом комунальних служб. При цьому він зазначає, що неможливо протягом року обійтися без екстрених ситуацій. Вони виникають через погоду або мешканців будинків, і завжди вимагають оперативної реакції. Всі попередні роки таке забезпечення здійснювалося.

Степан Топольський порахував погоду прийнятною і не бачив сенсу терміново виділяти фінанси, а Тетяна Марчук, яка очолює відділ фінансів, зазначила, що гроші недавно виділялися на дорожні служби.

А ось голова районної ради підтримав виступаючого. Ігор Верчук порахував такий розподіл коштів правильним, адже зараз температура дуже скаче, а це може призвести до різних «сюрпризів» на дорозі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити