Неповнолітні засуджені Волині: є випадки, коли діти повторно скоюють злочини

PDF Друк
Субота, 27 лютого 2016, 13:13

Як поводитися з дитиною, яка не розуміє, що крадіжки та бійки – це злочини? Що робити батькам дітей-злочинців?

У Камінь-Каширському інспектори поліції провели перевірку щодо умов життя неповнолітніх дітей, які засуджені до покарання без позбавлення волі.

Часто буває, що діти, які чинять злочини таки залишаються жити далі з батьками. Правоохоронці перевірили і такі випадки. Навідують інспектори такі сім’ї задля виховання дітей, аби неповнолітні усвідомлювали провини й не повторювали більше своїх вчинків.

Як не дивно, умови таких дітей у родинах – задовільні. У них є всі необхідні речі задля нормального життя у суспільстві. Але чомусь батьки знову і знову звертаються за допомогою до правоохоронців, оскільки їхні діти продовжують робити незаконні вчинки.

Міліціянти кажуть, що такі звернення стороною не оминають, постійно допомагають людям у вихованні засуджених дітей і додають, що батьки схвально ставляться відвідувань інспекторами їхніх уродженців.

Увага до цієї ланки суспільства має бути високою, адже в протилежному випадку ми не зможемо позбавитися постійних злочинів і шахрайств. Виховувати дітей слід у дитинстві, аби до повноліття у них сформувалися межі між поганими і хорошими вчинками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити