На Волині російські фури розмальовують синьо-жовтим

PDF Друк
Неділя, 21 лютого 2016, 08:09

Блокада набирає нових обертів

У більшості українських областей, які знаходяться поблизу кордону, активісти перекривають рух російським фурам. Таким чином, не дозволяючи їх в’їзд в Україну.

Акція охопила уже Волинь, Прикарпаття, Закарпаття, Буковину, Житомирщину, Рівненщину. У кожній з цих областей триває блокада фур з російськими номерами.

Днями на Волинському кордоні сталося щось трохи інше. У мережі Інтернет з'явилося відео з підписом: «Далекобійникам РФ у відповідь через небажання знімати георгіївську стрічку. На відео українські активісти з фарбою, а на російській фурі наклеєна георгіївська стрічка. Наші старанно замальовують стрічки.

Далекобійник, який  не хотів відліпити наклейку георгіївської стрічки, поплатився за це. Ззаду фури з обох боків фарбою намальований український прапор, також середні колеса з одного й іншого боку розмальовані українським патріотичним кльором. У відео мова йшла також і про те, що синьо-жовтим треба розмалювати щось спереду фури. Розмальювали чи ні – невідомо, оскільки на відео з Інтернету висвітлені тільки колеса й прапори ззаду з боків.

Варто нагадати, що блокада триває уже понад тиждень, у різних областях на кордоні люди не впускають фури із номерами країни-окупанта. Росії на територію України потрібно потрапити задля експорту в ЄС. А враховуючи те, що Польща на своїй території їм рух заборонила, Україна – єдине, що їм залишається.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити