Справу про фальсифікацію обвинувачення відновлено

PDF Друк
Понеділок, 12 січня 2015, 11:50

папка справаБіля будівлі Волинської обласної прокуратури недавно пройшов ще один мітинг-пікет. Жителі Волинської області оскаржували рішення суду по відношенню до Дмитра Бачинського.

Нагадаємо, що вже велику кількість часу триває справа Дмитра Бачинського, якого звинувачують у тому, що він навмисне збив людину. Мати засудженого, Ольга Бачинська вже котрий місяць намагається виправдати сина. Вона стверджує, що більшість відомостей про автокатастрофу підроблено. Єдині свідок помер до рішення суду.

Всі експерти спочатку довели, що це був нещасний випадок. У той день була дуже погана погода, при цьому автомобіль рухався з допустимою швидкістю. Потерпілий, Андрій Александров вибіг на дорогу в стані алкогольного сп'яніння і був збитий на смерть.

Спочатку правоохоронні органи навіть не бачили приводу відкривати справу. Але мати потерпілого подала в суд і справу було відкрито. Справа тягнулася чотири роки і, врешті-решт, жінка домоглася свого. Дмитру призначили п'ять років у в'язниці, позбавлення прав на три роки. Також його зобов'язали виплатити відшкодування матері загиблого в розмірі 80 тисяч гривень і витрати держави - понад 7 тисяч.

Але Ольга Бачинська і далі відстоює право сина на свободу. Адже багато документів фальсифіковані і підлягають повторній перевірці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити