«Мене дурять у Луцькому супермаркеті!»

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 14:58

Жителька Луцька розповідає про нечесність одного із супермаркетів

На лучанці наживається місцевий супермаркет. Хтозна чи подібні махінації не проводять з іншими покупцями.

Алла Швай просить навести порядок у супермаркеті «Фуршет» і додає, що відмінність між цінами на прилавках і цінами в чеку помічала неодноразово. Починаючи з кінця минулого року, Алла написала 5 скарг у «Книгу скарг і пропозицій». На заяви не відреагували. Тоді вона поспілкувалася із самим директором супермаркету, який вибачився за незручності, повернув різницю із куплених товарів та усе жалівся на нестачу персоналу.

Із часом ситуація не змінювалася. Нещодавно жінка пішла купити корм для котів, на прилавку ціна – 7 гривень, у чеку – 7 гривень 60 копійок. «Того разу касир довго викликала когось і не знала, що казати, охоронець же сказав, що ніхто не поверне мені різницю у сумі, доки я не віддам товар», - розповідає Алла Швай.

Відповідь на заяви у книзі Аллі довелося чекати кілька місяців, тільки у період 5-14 лютого відповідь була надана.

«Відповіли у книзі скарг мені за кілька місяців, а от число записали за 2-3 дні після написаної мною заяви. Тому про явні махінації супермаркету можна стверджувати», - зазначає Алла.

Дивно, але скарги подібного типу є неодноразовими. Жителі міста Луцьк скаржаться на різні місцеві магазини й супермаркети, де їх просто дурять.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити