Скульптуру Скрябіна в Луцьку хочуть переробити

PDF Друк
Вівторок, 16 лютого 2016, 12:10

У відео інтерв’ю скульптор Ірина Дацюк подякувала лучанам за те, що всі вони виявили свою зацікавленість до долі пам’ятника відомого українського музиканта Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін».

Також Ірина Дацюк запевнила, що вважає своїм обов’язком його переробити, зробити по новому. Є плани біля монументу зробити сцену. Також організаторка планує розробити спеціальний розважальний молодіжний комплекс. Повідомила, що взимку вони не можуть приступити до виконання робіт. А вкінці року вони також не могли прийнятися за роботу, бо потрібно було б працювати, відливати, створювати пам’ятник, а в людей є свої плани. Ірина Дацюк висловила бажання, що хоче, щоб пам’ятник Кузьмі був ідеальним. Вона щиро вдячна людям, які помітили його недоліки, як в грі дитячої книжечки «Знайди 10 відмінностей». Скульптор пропонує взяти фотографії і порівняти скульптуру зі світлинами.

12 лютого на сайті електронних петицій було зареєстровано нове звернення про припинення співпраці зі скульптором Іриною Дацюк. Активісти висловили своє негативне ставлення до роботи майстрині. Було сказано, що більшості лучан не подобається скульптура Андрія Кузьменка, яка схожа на всіх, окрім нього.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 митець 16.02.2016 15:37
Ця пані знущається? Вона вже своє відваяла. І там далеко не 10 відмінностей, світлини ні з чим порівнювати....
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити