Луцькі поліцейські не знають законів

PDF Друк
Понеділок, 15 лютого 2016, 16:03

Минулого тижня проводилася атестація луцької поліції. Артем Запотоцький, голова Центральної атестаційної комісії повідомив, що більшість правоохоронців було звільнено. При цьому запевнив, що всі прийняті рішення були об’єктивними, і висловлює сподівання, що комісія не зробила жодної помилки.

Член однієї з комісій Анатолій Котлюк, розповів, що за 5 днів атестацію пройшло близько 200 працівників і  його очікування численних звільнень  не виправдалися, бо серед працівників поліції є багато порядних людей. Перший і найголовніший професійна риса, яка цінується в правоохоронці найбільше – це чесність.

Було повідомлено, що комісія складається з шести членів, і перед тим, як винести рішення, члени дискутують, щоб не помилитися. Будь-які чутки про хабарництво з боку членів комісії заперечують.

Також, члени комісії вказали на значний недолік в проходження атестації працівників – незнання законодавства. Це, вважають перевіряючи, першочергове, що повинен знати службовець. Обурені тим фактом, що від листопада поліцейські не вивчили різницю між законом «Про міліцію» та «Про національну поліцію».

Також, велика кількість правоохоронців проходять перевірку на поліграфі.

Члени комісії завжди брали до уваги людський фактор, зважали на всі чинники, щоб у своєму рішенні бути максимально об’єктивним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 ! 15.02.2016 20:43
Ніхто не керує рух ПАТРУЛЬНИХавто: вони рухаються одна на зустріч другій по проспектах ВОЛІ,Соборності ,вул.Стрілецькій.Вінніченка,шаст ають туди-сюди...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити