Пам’ятник Кузьмі у Луцьку: що не так?

PDF Друк
Субота, 13 лютого 2016, 17:22

Жителям міста не припав до душі памятник у центрі

У місті Луцьк виникла нова проблема. Пов’язана вона із пам’ятником визначного українського співака, якого близько року тому не стало – Кузьми Скрябіна.

Співак отримав визнання серед українців. Його пам'ятають як справжнього, вільного, завжди веселого та чуйного. Його щоденники перечитують, а пісні слухають досі мільйони людей як України, так і світу.

То  чому ж лучанам не сподобався пам'ятник, який створила скульптор Ірина Дацюк? Справа у тому, що споруда не зовсім відповідає дійсному вигляду співака. Вона місцями нагадує вельможу, якогось графа давнини, але не Кузьму. Звісно, що ця думка є дуже суб'єктивною і мистецтво кожен бачить по-своєму, але все-таки житель Луцька вирішив написати петицію.

Лучанин Павло Іващенко говорить, що скульптури Ірини Дацюк йому не подобаються. Каже, що Луцьк – його рідне місто і скульптури майстрині не додають якогось значущого відблиску вулицям. Він пропонує припинити співпрацю з Іриною Дацюк. Як він додав у петиції: «скульптури не подобаються не лише мені».

Для того, аби таку пропозицію розглянули – необхідні 300 підписів над петицією. Як відомо, наразі зібрано всього 28 підписів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити