На Луцьк чекає грандіозне прибирання

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 13:53

Зробимо Луцьк чистішим

Вже не вперше  Луцьк візьме участь у всеукраїнській екологічній акції  «Зробимо Україну чистою разом».

Олег Шкода, представник всеукраїнської громадської організації «Let’s do it Ukraine», розповів про те, що минулого року до проведення акції долучилися усі  регіони України. А в такому русі задіяні 113 країн.

Організаторами  було повідомлено, що вони мають намір змінити радянську традицію організації «суботників», тому прибирання планують поєднати із розвагами. У відповідь міська влада Луцька сприяє проведенню акції забезпеченням інвентарем для прибирання.

Активісти мають багато корисних планів, один з яких – переведення України на роздільний збір сміття і створення спеціальної карти, на якій всі бажаючі можуть позначити зони, які потрібно прибрати. Також було повідомлено, що 2015 року в «суботнику» взяло участь біля двох тисяч осіб, в результаті чого було прибрано 19 зелених зон Луцька.

Організаторами  було повідомлено, що вони мають намір змінити радянську традицію організації «суботників», тому прибирання планують поєднати із розвагами. У відповідь міська влада Луцька сприяє проведенню акції забезпеченням інвентарем для прибирання.

В акції братимуть участь школярі та студенти міста Луцьк, а також  громадські та молодіжні організації.  В цьому році «Зробимо Україну чистою разом» планують провести 23 квітня. Акція проходитиме у зелених зонах міста, а центральною локацією обрано парк 900-річчя Луцька, в якому опісля роботи планують організувати фестиваль «Чистофест».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити