Найпоширеніше правопорушення у Луцьку – правила дорожнього руху

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 14:57

Патрульні звітували про роботу, яку вони виконали за місяць. Як працює нова поліція, і чи є перспективи на спокійне життя у місті?

фотоСьогодні, 29 січня,  відбулась прес-конференція Луцької патрульної служби, на якій поліціянти повідомили пресу про те, що за місяць роботи, до них зверталися за допомогою гарячої лінії 3259 разів.

Крім того, поліціянти повідомили про те, що найпоширенішими з правопорушень є ДТП, сімейні сварки, крадіжки та адміністративні порушення.

Всього, за місяць від заснування нової поліції, патрульні опрацювали 3256 подій. Серед них майже 50% тих, які відносять до самопризначення. Тобто це коли патрульні охороняючи безпеку місцевих жителів, самі помічали порушення та ліквідували їх.

Приємним є те, що патрульні не лише виконують роботу, яка їм надається, а й затримують правопорушників самостійно виявивши їх неправомірні дії. Також приємною новиною є те, що за місяць зменшилась кількість крадіжок автомобілів.

«Але порушення правил дорожнього руху – це проблема №1 для нашого міста, адже місцеві не лише не правильно паркуються, а й постійно створюють ДТП» - говорить начальник Управління Патрульної поліції Антон Цюцюра.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити