За перебування в Старому місці потрібно буде платити

PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 11:11

Влада вирішила: аби зберегти цю частину міста потрібно його відбудувати. А на це потрібні кошти.

Луцьк

Історико-культурний заповідник міста потрібно вберегти, - так говорять у Луцьку вже досить віддавна. Тому, влада вирішила зробити обмеження. Розпочнуться ці обмеження з  врегульованого проїзду транспортних засобів на цій території міста. Яким чином регулюватимуть? Введуть платне перебування, платні місця для паркування авто та встановлять боларди. Про це стало відомо під час обговорення проекту «Про врегулювання питання обмеження проїзду транспортних засобів на території історико-культурного заповідника міста Луцька».

«В’їзд буде платним з 6:00 до 16:00 години. Спочатку відремонтуємо дорогу по вулицях Плитниці та Кафедральній, а потім, приблизно з червня поточного року введемо платний в’їзд та паркувальні зони. Жителі цього району звісно будуть винятком, але для цього їм потрібно буде надати всі дані своїх автомобілів» - говорить заступник міського голови Сергій Григоренко.

Звісно обмеження не стосуватимуться не лише жителів цього району, а й таксистів та батьків, які відвозять своїх дітей у навчальні заклади. Також передбачається безкоштовне перебування для інвалідів.

Відповідно до цього проекту, година паркування в Старому місті становитиме шість гривень, при чому що перші пів години будуть безкоштовними.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Тетяна 27.01.2016 11:31
Напишіть привильно заголовок
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити