Демобілізують більше півтори тисячі волинських бійців

PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 13:51

У лютому на повернення додому очікує частина волинських учасників АТО.

повернення

Сьогодні, 22 січня, відбулось пленарне засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, на якому йшлося про демобілізацію, захист, а також підтримку учасників антитерористичних операцій.

У ході засідання стало відомо про те, що  більш ніж  півтори тисячі військових демобілізують. І вже у лютому, вони зможуть повернутися до рідних домівок. Про це сказала директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Гобод: «Поки що, це не точні дані, але за  нашими підрахунками, саме скільки військових зможе повернутися додому вже на початку лютого. Зі свого боку, ми обіцяємо надати всі необхідну допомогу».

Крім того Гобод повідомила про те, що на Волинській області наразі є близько 5000 воїнів АТО, яким присвоєно статус «учасника бойових дій».

Слід зазначити, що в Міністерстві оборони України повідомляють про те, що вже в наступному місяці очікується чергова хвиля мобілізації. Ця інформація офіційно не підтверджена. Та все ж 6 хвиля мобілізації завершилась ще в тому році тому, за словами Гобод, слід очікувати на сьому. 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити