Луцькі активісти “дають прикурити” тютюновим монополістам

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 12:54

Кецаєв і Кацієв, яким належить “Мегаполіс-Україна”, явно не про українського спрямування, протягом останніх днів стали ціллю батальйону “Айдар”, полку “Азов”, а плюс ще й значної кількості активістів, особливо з “Самооборони Волині”. Розміщені вони біля складів вище вказаного товариства.

Протестуючі не дозволяють виїзд мікроавтобусів фірми. Наразі це основна форма протидії монополісту, про розвиток спектру дій поки говорити передчасно.

Незадоволення активістів викликане відверто домінуючою ролюю корпорації в економічному секторі України. Більше 90% торвого сектору, не менше двох сотень мільйонів долларів прибутку. Вражаючі числа. На думку спадають питання — а куди ці гроші можуть витрачатись? Виробництво зброї в Росії. Таким чином, питання підриву діяльності “Мегаполісу” має вже не лише український масштаб, а і світовий. Оскільки, військові позиція Росії більш ніж однозначна, але прицьому непередбачувана для рядового аналітика.

Складно недооцінити важливість таких мітингів в сучасних умовах України, однак постають нові питання і серед них — чи не запізнились активісти? Чи вистачить такої ініціативи(по мірках корпорації мізерної) щоб хоча б подряпати тютюнового “Голіафа”?


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити