Луцьк може піти під воду

PDF Друк
Субота, 10 січня 2015, 16:40

річка прут фотоІснує можливість, що Волинська область може повністю потонути у воді. Гребля Хрінницького водосховища покрита тріщинами, що є сильною загрозою для Луцька.

У зв'язку з цією проблемою ЗМІ Луцька звернулося з питанням безпеки до народного депутата Олександра Бригинця, який тимчасово перебував у місті Луцьк.

Саме місто знаходиться в 52 кілометрах від водосховища, але на цьому шляху є безліч сіл, про які забувають люди. Ніхто не думає про чужі проблеми, поки вони їх не торкнулися. Однак, краще заздалегідь подбати про загрозу і усунути її. Гребля може прорватися в будь-який день, від сильного припливу або навіть від перепаду тиску. складно передбачити насправді, від чого саме це станеться.

Народний депутат уже вжив заходів - він звернувся до прем'єр-міністра України. Він офіційно оформив прохання внести до бюджету на майбутній рік ремонт греблі Водосховища під Луцьком. Пропозиція повинна бути розглянута найближчим часом. Жителі населених пунктів поряд з греблею, сподіваються на швидку реакцію уряду на проблему, яка вже не перший рік турбує населення.

Водосховище засновано понад сімдесят років тому на річці Стир, яка є частиною басейну Прип'яті.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити