На Волині поліція викрила казино

PDF Друк
Субота, 12 грудня 2015, 16:43

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили ігрове обладнання та гроші, здобуті незаконним шляхом. Діяльність грального закладу припинено.

В ході проведення досудового слідства у кримінальному провадженні, працівники Управління захисту економіки у Волинській області спільно із слідчими Ковельського відділу поліції встановили, що у місті функціонує гральний заклад, у якому всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», надаються незаконні послуги у сфері азартних ігор.

Правоохоронці провели санкціонований обшук у даному приміщенні. Урезультаті обшуку вилучили 11 системних блоків, термінал для внесенняготівки на електронні рахунки, мобільний телефон для службових цілейзакладу, 1442 лотерейних білети, більше 7 тисяч гривень. На моментпроведення обшуку у закладі перебували особи, яким надавалися незаконніпослуги грального бізнесу.

Уся вилучена техніка буде направлена для проведення комп’ютерно -технічної експертизи.

Діяльність грального закладу припинено. Особам, які порушили ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України загрожує штраф – до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводяться подальші слідчі дії.Досудове розслідування триває.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити