На Волині засудили грузина за переправлення сирійців через кордон

PDF Друк
Вівторок, 24 листопада 2015, 16:36

Відділом нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби України, здійснення процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення прокуратури  Волинської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні про незаконне переправляння осіб через Державний кордон України.

Зібраними у кримінальному провадженні доказами громадянина Грузії викрито у тому, що він, діючи за попередньою змовою з громадянином України та громадянином Вірменії, з корисливих мотивів організував незаконне переправлення двох громадян Сирійської Арабської Республіки через державний кордон України.

Вироком Луцького міськрайонного суду Волинської області його визнано винним та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Зазначимо, що порушник тривалий час перераховувався за межами нашої держави та був екстрадований в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності. Співучасники злочину ще улітку 2014 року засуджені до покарання у виді позбавлення волі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити