Волиняни сплатили майже 115 мільйонів гривень на потреби армії

PDF Друк
Вівторок, 24 листопада 2015, 10:03

З початку року до держбюджету з доходів волинян перераховано 114,8 мільйона гривень військового збору. Вже у листопаді на потреби української армії  з Волині надійшло 7,7 мільйона цього платежу.

В ГУ ДФС Волині запевняють, що  фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб територіальних органів ДФС забезпечують максимально якісне адміністрування військового збору.

«Враховуючи, що за невеликий історичний проміжок часу нашій державі вдалося відродити національне військо, причетність до цієї важливої події повинен відсувати кожен громадянин, з доходів якого сплачується військовий збір. Зі свого боку фахівці ДФС Волині докладають максимум зусиль для того, щоб оплата праці найманих працівників була легальною, зі сплатою визначених законом платежів. Нинішнього року лише на Волині більше півтори тисячі роботодавців за наполяганням територіальних органів ДФС підвищили рівень оплати праці щонайменше до законодавчо визначеного. Це означає, що податки надійдуть в бюджет, а наймані працівники можуть розраховувати на соціальний захист», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

Зважаючи на той факт, що стан надходження військового збору значно мірою залежить від сумління та поінформованості податкових агентів, в ГУ ДФС Волині нагадують про перелік доходів, з яких стягується військовий збір.

Зокрема, військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити