У Луцьку планують побудувати церкву

PDF Друк
Четвер, 08 січня 2015, 16:27

нова церква в луцькуВірменська громадська організація хоче побудувати церкву. Для нової споруди вибрали вдале місце - недалеко від бульвару Дружби народів в районі ДПЗ поряд з вулицею Дружби. На даний момент проект перебуває на стадії усної домовленості з керуванням будівництва міста та архітектури Луцької міської ради.

У Луцьку існує Вірменська обласна організація «Ані» Саме її глава, Ншан Антонян, і розповів про цю новину. На даний момент розробляється ескіз будівництва. У міській раді депутати пообіцяли виділити 20 соток для будівництва. За словами голови організації поки що не витрачаються кошти і час на розробку проекту церкви. Цей процес запустять тільки після виділення владою землі. Українська Вірменська апостольська церква схвалила це будівництво, адже воно було заздалегідь обговорено з ними Луцької громадською організацією. Зараз головне, що б виділили землю. Вже після цього вони почнуться розробкою проекту і пошуком спонсорів. А поки церква будуватиметься вони планують привезти з вірменів традиційний камінь хачкар.

Раніше в Луцьку вже була побудована Вірменська церква, але це було більше п'ятисот років тому. Після на її місці побудували костел.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити