На Маневиччині затримали дві групи бурштинокопачів

PDF Друк
Понеділок, 23 листопада 2015, 15:35

Дві групи старателів затримали у лісовому масиві. З місця події вилучили лопати, мотопомпу, автомобіль та незаконно добутий бурштин-сирець. Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Співробітники Головного управління Національної поліції спільно з ротою поліції особливого призначення у Волинській області, у лісі, поблизу села Вовчецьк,  на місці, де знаходяться поклади бурштину, затримали п’ятьох осіб з  лопатами. Правоохоронці встановили, що ці особи є жителями Маневицького району та приїхали до лісового масиву з метою здійснення незаконного видобутку бурштину. Усіх копачів доставлено до Маневицького відділу поліції, знаряддя злочину вилучено.

Крім цього, наступного дня, близько 4 години ранку працівники роти патрульної служби особливого призначення у Волинській області спільно із співробітниками Служби безпеки України у Волинській області, під час відпрацювання території району, на предмет виявлення правопорушень, пов’язаних з незаконним видобутком бурштину, на хуторі Лоше виявили та затримали четверо осіб, які видобували бурштин-сирець. Видобували спритники сонячне каміння за допомогою мотопомпи.

Старателями виявилися жителі Маневицького району та Рівненської області. Усіх доставили до районного відділу поліції. У доставлених вилучили близько 50 гр бурштину, мотопомпу та автомобіль.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити