У Луцьку відбудеться міжнародний джазовий фестиваль

PDF Друк
Середа, 18 листопада 2015, 16:27

Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з усього світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.

Луцький джазовий клуб представляє: один із найгучніших джазових фестивалів в Україні уже в восьме прийматиме Луцьк.

Фестиваль розпочинається 4 грудня і триватиме 3 дні.

Фестиваль проводитиметься у приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок.

На фестивалі збиратимуть кошти для поранених військових в АТО, оскільки організатори зробили все можливе, щоб вхід був безкоштовним. Сподіваємось, що гості фестивалю зможуть долучитись до благодійності і замість того щоб купувати квиток – пожертвують кошти на добру справу!!!

Організатори фестивалю у Луцьку: Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», Благодійний фонд «Співдружність-Волинь», Луцький джазовий клуб, театр «Гармидер» та Мистецьке об’єднання «Дзига».

За сприяння: ТОВ «Кромберг & Шуберт» (м. Луцьк), рекламної компанії «LED Studio», Волинської обласної філармонії та Відділу у справах молоді та сім'ї Луцької міської ради та Польської туристичної організації.

Вхід на фестиваль за запрошеннями !!! (Кількість місць обмежена!!! Запрошення можна безкоштовно отримати в касі театру та в «Галереї мистецтв» ВОНСХУ)


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити