На Волині посилять митний контроль у зв’язку з терористичною загрозою

PDF Друк
Вівторок, 17 листопада 2015, 12:51

На виконання доручення Голови ДФС України Романа Насірова, в зоні діяльності Волинської митниці ДФС посилено митний контроль в пунктах пропуску через державний кордон України.

Додаткові заходи безпеки, спрямовані на посилення митного контролю, вжито в зв’язку із трагічними подіями у Франції, - звертають увагу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян фахівці Волинської митниці ДФС.

Отож, з метою захисту митних інтересів та підтримання митної безпеки в країні в умовах ймовірної терористичної загрози волинські митники застосовуватимуть форми митного контрою, в обсягах, достатніх для забезпечення додержання законодавства з максимальним використанням технічних засобів при проведенні митних процедур, а також залучатимуть до цієї роботи кінологічні групи.

У Волинській митниці ДФС сподіваються на розуміння суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та громадянами тимчасової необхідності вжиття додаткових заходів щодо посилення митного контролю товарів, транспортних засобів та особистих речей громадян, а також того, що метою зазначених заходів є підтримання миру та спокою в Державі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити