У Луцьку підробляли алкогольну продукцію відомих виробників

PDF Друк
П'ятниця, 13 листопада 2015, 12:46

Двоє лучан, котрі проживають по сусідству в обласному центрі Волині, забезпечували незаконну діяльність підпільної гуральні та реалізацію незаконно виготовленої алкогольної продукції.

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення і збуту  підакцизної продукції у двох приватних обійстях проведено обшуки, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

Під час обшуків на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду співробітники  оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області в житлових та гаражних приміщень виявили чималу кількість рідини з характерним запахом спирту, пластикову тару та весь необхідний інвентар для виробництва сурогату.

Зокрема, за однією з адрес, цілком ймовірно в організатора незаконного виробництва,  у житловому та гаражному приміщенні виявлено обладнаний підпільний цех із виробництва фальсифікованої алкогольної продукції, без автоматизованої лінії для масового виробництва. Тут правоохоронці вилучили 300 літрів  рідини з характерним запахом спирту, що знаходилася у пластиковій тарі ємкістю 200 літрів, 100 порожніх скляних пляшок різних  марок, пластикові корки та захисну плівку для корків відомої торговельної марки,  шланги, фільтри та марки акцизного податки з ознаками підробки. Тим часом, для реалізації вже були підготовлені 260 півлітрових скляних пляшок сурогату з наклейками ще двох не менш відомих брендів, закорковані корками без порушення цілісності ковпачка та з наклеєними марками акцизного податку з ознаками підробки. Як переконалися правоохоронці, зловмисник навіть пропонував у невеликих кількостях сурогатний коньяк теж з ознаками підробки.

Водночас, у сусідньому подвір’ї співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань виявили дещо мені партії спиртової суміші та сурогатного алкоголю та весь необхідний супутній інвентар – пластикову і скляну тару, каністри  і дозатори.

Загалом під час обшуків вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 55 тисяч гривен, з яких вартість підакцизної продукції – 50 тисяч гривень.

Слідство у цій справі триває.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити