Волиняни ухиляються від військової служби

PDF Друк
Вівторок, 03 листопада 2015, 10:39

З вересня на Волині запрацювали медичні комісії, які проводять огляди потенційних призовників.

Відповідно до планів Камбіну цієї осені до війська на строкову службу має піти 308 волинян, пише ВолиньPost з посиланням на Вісник+К.

Із них до лав Збройних Сил України – 155, до Національної гвардії України – 123 та до військових частин Державної спеціальної служби транспорту – 30 призовників.

Загалом для відбору потрібної кількості рекрутів повістки на медичні комісії отримали 7 тисяч 615 волинян. 47 відсотків проігнорували виклик. Найгірші показники у Камінь-Каширському, Старовижівському, Любешівському Ковельському районах та самому Ковелі. На 2 листопада до обласного військкомату для контрольного медичного огляду прибули 347 призовників(4.5 %), із яких підтверджено придатність до військової служби у 280. Отже Волинь уже виконала завдання майже на 90%. Уже завтра розпочинається відправка новобранців у військові частини.

Відповідно до указу Президента України строковиків до участі в антитерористичній операції не залучатимуть. Лише ті військові, що прослужили не менше, як одинадцять місяців мають право укласти короткостроковий контракту, для участі в АТО.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити