На Волині офіційно заборонили використання піротехніки

PDF Друк
Неділя, 04 січня 2015, 20:19

новогодние бокалыМісцеві органи самоврядування вирішили заборонити використовувати святкові салюти та інші засоби піротехніки на ці свята. Для того, що б виключити порушення, представники міліції проводять спеціальні бесіди з продавцями піротехніки. Звичайно, вони не можуть заборонити продавати товар, проте знизити кількість покупок точно. А з усіма, що купують піротехніку розмовляють і пояснюють причини прийнятого закону. Петро Шпига, начальник УМВС України у Волинській області приділив особливу увагу цим бесідам.

Завдяки його зусиллям магазини будуть ретельно перевірятися на незаконну реалізацію подібної техніки. Особливо негативно ставляться до саморобних салютів.

Міліціонери вважають, що в першу чергу у кожного громадянина має бути стійка соціальна позиція. Тоді проблем буде набагато менше і служителям закону буде простіше виконувати свої обов'язки. Зараз в країні дуже важка ситуація, щодня гинуть люди. Заборона на піротехніку це не примха, а зважене і обдумане рішення влади країни. Вона сподівається на підтримку громадян в такий нелегкий час. А тим більше, важливо не допустити злочинцям псувати свято. В цьому році міліція України зробить все, що б свято пройшло спокійно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити