Молодиків, які грабували людей на Меморіалі Вічної Слави посадили за грати

PDF Друк
Вівторок, 27 жовтня 2015, 18:02

Прокуратурою міста Луцька підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо трьох мешканців обласного центру, які у квітні цього року вчиняли грабежі на Меморіалі Вічної Слави.
Досудовим розслідуваннями встановлено, що 26 квітня 2015 року близько 02 години ночі 25-річний раніше судимий за крадіжки лучанин та його 16-річна спільниця, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, перестріли на Меморіалі 29-річного чоловіка й, завдавши йому кількох ударів (при цьому дівчина затискала жертві рот, аби не дати покликати на допомогу), відкрито заволоділи мобільним телефоном і трьома флеш-картами загальною вартістю понад 5 тис. грн.

Того ж дня, але після 23 год. молодик разом уже з іншим спільником – також раніше судимим за побої та мордування 20-річним уродженцем села Пальче Ківерцівського району – теж на Меморіалі, поваливши на землю 21-річного жителя смт. Ратно, відібрали у нього срібні прикраси, одяг, мобільний телефон та рюкзак із ноутбуком загальною вартістю понад 6 тис. грн.
Наступного дня зловмисників затримала міліція.
У ході досудового розслідування вони визнали свою вину, щиро розкаялися у вчиненому й активно сприяли розкриттю злочинів.
Вироком Луцького міськрайонного суду найстаршого із грабіжників засуджено до 4 років та 6 місяців позбавлення волі, його молодшого спільника – до 4 років позбавлення волі, неповнолітню ж грабіжницю – до 4 років позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити