Влада подарувала дітям ігрову площадку на день святого Миколая

PDF Друк
П'ятниця, 02 січня 2015, 14:51

мила дитинаДіти Шацька в дитячому садку №1 «росинка» свято святого Миколая вийшов по-справжньому чарівним. Перед ним в садок прибув помічник народного депутата України Степана Івахіва. Подарунки Володимир Бащук привіз для кожної дитини, проте окрім солодощів він подарував дітям ще й новеньку дитячий майданчик.

Діти та вихователі добре зустріли благодійників. Також були присутні і батьки дітей. Для того, що б віддячити влада, Володимиру Бащук подарували приготований вручну справжній коровай.

Також дітей порадували театралізованим шоу. Спочатку до них прийшов чорт, який хотів зіпсувати свято, але святий Миколай і його супутники прогнали нечисту силу і порадували діток солодощами. Депутат допомагав Миколі роздавати смакоту. Також, завдяки «Патріотам Волині» Майже півтори тисячі діток Шацька в дошкільному віці, з неповних сімей та діти-сироти отримають новорічні подаруночки. Також і діти, батьки яких беруть участь в АТО.

Завідувачка відділення особисто подякувала депутата за увагу, проявлену до дітей і турботу. А також людей не байдужих, які допомагали і займалися благодійністю. Крім всього іншого, діти також побажали віддячити, і передали свої малюнки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити