В нашому місті пройшли змагання в басейні СДЮСШОР

PDF Друк
Четвер, 01 січня 2015, 19:48

басейн в луцькуНа сайті мери з'явилася інформація, що в басейні «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» пройшли змагання плавців під назвою «Новорічний приз». На заході був присутній Директор центру Віктор Самчук і глава комітету з фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець. Вони виступили з вітальним словом під час офіційного святкового відкриття змагань. Тепер рік, що минає має своїх кращих плавців. Перемогли змагання Віталія Алпатова, Юлія Смаль та Віталій Дежурко. Дівчата змагалися на рівні з хлопцями. Кожного плавця відзначили нагородою та подарунками.

Всього в заході взяло участь 170 плавців з усієї області віком. А також з Тернополя, Рівного та інших. Всі учасники поділені на три вікові групи, кожна з яких долала три різні дистанції. У змаганні брали участи і найменші плавці - молодша група це 2002-2003 року народження. Найстарші спортсмени були 1998 року. Спонсори та організатори нагородили призерів та переможців приємними подарунками та призами.

Змагалися також і в різних видах плавання: вільний стиль, плавання на спині, брас і батерфляй. Велика кількість глядачів були присутні на змаганнях і боліло за юних учасників.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити