На Волині просять витрачати ще менше електрики

PDF Друк
Вівторок, 30 грудня 2014, 21:52

світла немаСитуація з електроенергією в країні не критична, однак вимагає життя в режимі максимальної економії. Володимир Гунчик, голова ОДА Волині звертається до всіх мешканців області, установам і підприємствам з проханням максимально скоротити витрати електрики. Він попереджає, що складна ситуація може призвести до жахливих наслідків, якщо вчасно не вжити заходів. Прес-служба ОДА розповіла про його повідомленні, в якому він просить не допустити розбалансування в роботі електричних систем країни.

Олександр Білець, який є генеральним директором «Воліниобленерго» розповів, що є ліміт споживання енергії в області. Поки що, він не змінювався. А ось знизити споживання вдалося вже цього місяця - майже на 16 мільйонів мегават-годин. Приємна новина: різниця в тарифах, а це майже 40 мільйонів гривень, виплачена підприємством.

Але не обходиться і без проблем - багато хто не оплачують рахунки за електроенергію. І не тільки люди, а й водоканал і комунальні підприємства.

Глава ОДА звертається до керівників даних підприємств з проханням виключити подібне з практики. Зараз, коли країні так необхідна чіткість і правильність дій, надзвичайно важливим є закрити подібні борги.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити