Днями відкрили відділення для тих, хто хворіє хіміорезистентними формами туберкульозу

PDF Друк
Понеділок, 29 грудня 2014, 10:56

швидкаВже три роки перебувало на реконструкції дитяче медичне об'єднання, а точніше, його протитуберкульозне відділення. У цей же день провели і відкриття нової будівлі - відділення для тих, хто хворіє хіміорезистентними формами туберкульозу.

Урочисто перерізати стрічки на відкриття запросили главу ОДА Волині Володимира Гунчика, голову обласної ради Волині Валентина Вітра, начальника управління охорони здоров'я ОДА Волині Ігоря Ващенюка і, власне, генерального директора медичного закладу Юрія Валецкого.

За словами Людмили Кирилюк, завідуючої дитячим відділенням, з державного бюджету на реконструкцію диспансеру виділили більше мільйона гривень. Зараз у дитячому диспансері 40 облаштованих місць. У кожній кімнаті є власні туалет і душ. Також в будівлі є спільні їдальня, ігрова і ванна.

У дорослому відділенні є 80 місць. Завідувач цим відділенням Степан Гладковський розповів, що відділення розділено на дві частини по 40 місць. Одна половина для хворих на хіміорезистентний туберкульоз, друга для людей з бактеріовиділенням.

Тут будуть знаходиться люди які потребують тривалого і, часто, ізольованого лікування. Тому у них мають бути відповідні умови для життя.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити