Скільки триватиме голодування волинських шахтарів у Києві?

PDF Друк
Вівторок, 13 жовтня 2015, 12:23

Як відомо, шахтарі Волині та Львівщини через не отримання заробітних плат протягом довгого терміну, заявили про початок голодування в разі не отримання заробленого в зазначений термін.

Їхні вимоги не були задоволені, тому вже майже тиждень робітники голодують під будівлею Адміністрації Президента України.

Відомо, що борг перед шахтарями по виплатам заробітних плат перевалив за число 15 млн. грн.. При чому така заборгованість тільки перед працівниками, які ще не звільнились з підприємств, а ті, хто покинув робочі місця через не виплату будуть змушені в судовому порядку вимагати виплати раніше зароблених зарплат.

Протягом цих 6-ти днів, учасникам голодування не було сказаного нічого конкретно. Відомо тільки, Міненерговуглепром має намір виділити шахті «Нововолинська» №1 кошти у розмірі 44 млн. грн.. Але окрім наміру не були названі конкретні строки їх виконання.

Ще  одне важливе запитання, на яке гірники не можуть все отримати відповіді: чи працюватиме копальня і надалі, чи припинить свою діяльність.

Тому допоки на всі важливі запитання високопосадовці не дадуть відповіді, голодування триватиме.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити