Коли добування бурштину на Волині стане легальним?

PDF Друк
Четвер, 08 жовтня 2015, 19:20

З початку дії закону, який заборонив видобуток бурштину на Волині в тому вигляді, в якому він відбувався, в регіоні збільшився нелегальний його видобуток.

За час дії закону про заборону такої нелегальної діяльності було взято під варту декілька тисяч громадян, при чому на багатьох відкриті кримінальні провадження.

Головною причино введення закону було встановлення так званих «правил гри» на ринку цього природнього ресурсу, які б регулювали таку діяльність та сприяли збільшенню бюджету України.

Але наразі реальна ситуація та території того ж таки Маневицького району Волинської області не відповідає прописаному законові, а простим жителям сіл, які живуть неподалік лісу, в якому здебільшого зосереджені ці природні багатства, стає все небезпечніше. Адже більшість добувачів сонячного каміння не є місцевими жителями, що теж підтверджують правоохоронні органи, які ведуть роботу по даному об’єкті.

Саме ця проблема змусила жителів цього району Волині прибути до Луцька на засідання обласної влади. Основна вимога створення комунального підприємства, адже поки що самий закон не діє.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити