СБУ затримало на Волині отруєну контрабанду

PDF Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 16:04

опасно газУ прес-службі повідомили, що на кордоні «Володимир-Волинський» працівники СБУ та Державної фіскальної служби виявили вантажівку. Він був затриманий на огляді, в ході якого виявилося що товар, що перевозиться через кордон, є незаконним. У ньому знаходилися отруйні речовини: всього 1437 ємностей з металу. Вони були наповнені різними лаками і фарбами. Всього контрабанда оцінюється експертами приблизно на 2 мільйони гривень.

Документи та маркування на товарах підроблені. У паперах вказана вартість, яка майже в п'ять разів менше реальної вартості речовин. Наскільки вони шкідливі і отруйні поки що невідомо, але проводиться експертиза.

Слідчі СБУ офіційно відкрили кримінальну справу за статтею 201 Кримінального кодексу України. Слідство покаже, які саме речовини перевозили контрабандисти.

Варто відзначити, що абсолютно недавно у Волинську область також намагалися ввезти контрабанду - мобільні телефони на суму 3,5 мільйона гривень. Перевізники спробували обдурити митницю назвавши ціну і вагу товару в кілька разів менше реальних. Порушено було безліч правил і кілька статей кодексу. Не дивлячись на поразки, люди продовжують ввозити речі чи незаконним чином, чи незаконного складу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити