Нові тролейбусні зупинки у Луцьку

PDF Друк
Вівторок, 22 вересня 2015, 18:53

Через численні звернення жителів міста до владних структур, щодо розміщення додаткових зупинок для електротранспорту. Було прийнято рішення про відкриття відразу чотирьох таких зупинок.

Вже тривалий час жителі міста Луцька звертались до Луцької міської  ради із проханням встановлення нових зупинок та зміни руху деяких обслуговуючих міста тролейбусів. І тільки останніми днями, після вчорашнього засідання виконавчого комітету стало відомо, на яких вулицях, а точніше їх частинах будуть нові зупинки. Додаткові тролейбусні зупинки будуть за такими адресами :  вул. Глушець (навпроти будинку № 21), пр-т. Соборності (біля будинку № 38 а), пр-т. Відродження (поряд з будинком № 22 а) вул. Львівська (біля будинку № 47).

Окрім цього, стало відомо, що тролейбус № 6 змінив свій маршрут, надалі він «збиратиме» свої пасажирів  починаючи на мікрорайоні “Вересневе” і аж до  Волинського обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

В наш час люди весь час в русі, весь час поспішають, неабияк допомагає їм встигати за цим швидким темпом дешевий громадський транспорт. Тому, сподіватимемось, що ці зміни зроблять життя волинян комфортнішим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити