Жорстока економія на комунальних, Або як мешканка Луцька дурила владу

PDF Друк
Понеділок, 21 вересня 2015, 16:30

Мешканка Волині вирішила не додержуватись закону, а нехтувати ним задля власної вигоди, що ж зробила панянка, і як її покарають?

плата за комунальні послуги

Кожен економить, як вміє: хтось на комунальних платіжках, хтось на продуктах, хтось на проїзді – без цього ніяк, особливо пересічному громадянину України з мінімальною зарплатнею. Це питання набуло нечуваної актуальності саме зараз, коли тарифи на світло, воду, газ вкотре підвищились, і ще не одноразово підвищаться. Деякі українці економлять за допомогою субсидій, а дехто вдається до незаконних дій. Однією з таких є мешканка Луцька, котра облаштувавши власну квартиру під офіс, не попередила відповідні інстанції, а продовжувала розраховуватись за звичайними тарифами. Коли ж про це дізналися відповідні органи, пані Кушнір відмовилась сплачувати необхідну суму.

Саме тому це питання виносилось на розгляд у міській раді, де депутати зі словами: «Нехай не буде хитрішою за всіх, а сплачує все так, як зазначено у законі. Пропоную, аби вона надалі розраховувалась за комунальні послуги як суб’єкт господарювання. Та все ж за подібну витівку вона має відповісти!» - говорить перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

На засіданні одноголосно вирішили обмежити водопостачання цій мешканці міста попри те, що у неї немає жодних заборгованостей.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити