Платити за оренду магазину можна 1 гривню

PDF Друк
П'ятниця, 26 грудня 2014, 16:01

копійкиНа засіданні 68-ї сесії ради міста Луцьк піднялося дуже цікаве питання. 24 грудня Богдан Шиба, депутат раді Луцька, запропонував знизити вартість оренди для одного книжкового магазину. Магазин «Планета» розташовується за адресою проспект Волі, 8. Це не комерційний заклад, адже там продається виключно наукова література.

Депутат запропонував колегам продовжити річну оренду магазина, яка становить одну гривню і на весь наступний рік. Колеги підтримали народного обранця.

Тепер Богдан Шиба зобов'язується продумати і створити проект, що б офіційно внести його в список питань, які розглядатимуться на наступній раді. Вона пройде в січні і тоді депутати розглянуть цю справу більш детально.

Багатьох приємно здивувало, що депутати підтримали таку ідею. Це добре рішення не тільки для книжкового магазину, а й для всіх його покупців. Якщо все пройде так, як задумано, то в новому році «Планета» платитиме за оренду тільки гривню.

Але перш, ніж рішення набуде чинності воно має бути прийняти радою Волинської області. Розвивати нашу науку - це привілей і обов'язок. Якщо народні обранці підтримали таке рішення, значить у нашої науки ще є шанси жити.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити